Online Danışma; günümüzün yoğun iş temposu nedeniyle yardım almak ve aramak çoğu zaman özel bir çabayı gerektirir. Yaşanan ani değişimler karşısında çaresiz kalıp hemen bir uzmanla görüşmek isteyenler, yaşadığı yerde danışmanlık alamayanlar, yüz yüze görüşmeyi tercih etmeyenler ve yurt dışında yaşayıp dil sorunu nedeniylesorunlarına çözüm bulamayanlar için geliştirilmiş bir yöntemidir.

Yurtdışında yıllardır yüzlerce internet sitesinde uzmanlar tarafından uygulanan online danışma şimdi sizin hizmetinizde… Size işyerinizde evinizde gündüz ya da gece saatlerinde uzmanlarımızla Online profesyonel destek sağlayabiliriz.

ÖNEMLİ NOT:
YAPILAN TÜM GÖRÜŞMELER VE KİMLİKLER ETİK KURALLARIMIZ GEREĞİ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULMAKTADIR.

Detaylı bilgi için 0552 4995330

Görüşme için her gün sabah saat 08:00 ile gece saat 23:00 e kadar randevu verilebilmektedir.

Neden Online Danışma

Online danışma hizmeti; iş yoğunluğu, ulaşım sorunları, yaşadığı bölgede psikolog bulunmaması, ekonomik nedenler ve diğer nedenlerle danışmana gidemeyenlerin büyük ilgi gösterdiği bu hizmeti alanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz bu gibi durumlarda, Online Danışma sizin için en iyi seçenektir.

SEÇENEKLER

Online Danışma sizin seçimize bağlı olarak 3 Yöntemle uygulanmaktadır.

Messenger Danışma

İnternet ortamında bilgisayar kullanılarak messenger aracılığı ile uzman-danışan arasında bire-bir olarak karşılıklı yazışarak yapılan bir danışma yöntemidir. Gereken prosedür yerine getirildikten sonra birlikte randevu saati belirleniyor ve belirlenen saatte görüşme başlıyor. Görüşme herhangi bir nedenle kesintiye uğrarsa eksik kalan süre daha sonra tamamlanmaktadır.

Telefonla Danışma

Telefon ile yapılan bir danışma yöntemidir. Gereken prosedür yerine getirildikten sonra karşılıklı olarak randevu saati belirleniyor ve size terapiye özel sabit bir telefon numarası ya da mobil telefon numarası veriyoruz. Belirlenen saatte seçmiş olduğunuz uzmanımızla görüşmeye başlıyorsunuz.

E-Mail

İnternet ortamında bilgisayar kullanılarak mail aracılığı ile uzman-danışan arasında bire-bir olarak karşılıklı yazışarak yapılan bir danışma yöntemidir. Gereken prosedür yerine getirildikten sonra okuma ve yazma süreleri hesaplanarak ücretlendirilen bir sistemdir.

Gizlilik Ve Güvenlik Sözleşmemiz

Online Danışma Hizmetinden yararlanmadan önce bu sözleşmeyi okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

Family Danışmanlık sizlere kaliteli, bilimsel temellere dayalı destek ve rehberlik sunma konusunda söz vermektedir.

Bu hizmetle yüz yüze danışmanlığın yerini alacak yeni bir terapi modeli amaçlamamaktadır.

ONLINE DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

15 dk.lık seans 50 TL
30 dk.lık seans 100 TL
45 dk.lık seans 150 TL
60 dk.lık seans 200 TL