HAKKIMIZDA

Family danışmanlık İzmir Karşıyaka’daki ofisimizde bireysel, çift danışmanlığı, çocuk, ergen, yetişkin danışmanlığı, doğum (doula), emzirme ve öğrenci koçluğu ve rehberliği veren, ilişki arabuluculuğu, boşanma ve ayrı kalma evrelerinde rehberlik hizmetleri veren bir danışmanlık birimidir.

Çocuk gelişimi ve eğitimi, sosyal hizmetler, sosyoloji, aile danışmanlığı, koçluk, rehberlik ve farkındalık eğitimleri, işaret dili eğitimi alan Nesrin Mine Karaca eğitimine uluslararası ilişkiler, aile dizimi ve konstelasyon eğitimleri alarak devam etmektedir.

Kullandığı teknikler ve bilinçaltı çalışmaları, bilişsel davranışçı terapi, duygu odaklı terapi, çözüm odaklı terapi, şema terapi, beden dili ve iletişim, konstelasyon ve benzeri terapilerden faydalanmak suretiyle farkındalık oluşturarak rehberlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Psikoloji alanının genişleyen ve her gün ilerleyen yönüyle ilgili olup danışmanlık eğitimlerini devam ettirmektedir.

  Çalışma Ekibimiz

  Aile Danş. Nesrin Mine Karaca

  Aile Danışmanı ve Doğum Koçu

  Kullandığı Teknikler ve Bilinçaltı Çalışmaları, Bilişsel Davranışçı Çözüm, Duygu, Çözüm Odaklı Yaklaşım, Şema Terapi, Beden dili ve iletişim, Konstelasyon ve Benzeri yöntemlerden yararlanmak suretiyle farkındalık oluşturarak rehberlik ve kolaylaştırıcılık yapmaktadır.

  Tanıtım Broşürümüzü Buradan İndirebilirsiniz.
  Family Danışmanlık